Vedení fanclubu

foto-Kristina
Zakladatelka a předsedkyně Yanniho fanclubu v ČR:
Kristina Helena Šléglová
znamení:
Blíženci
zájmy:
Yanni, hudba a zpěv, dračí lodě, fotografování, toulky přírodou, zvířata, cestování, cyklistika, plavání
co pro mě Yanniho hudba znamená:
Yanniho hudba mi dává klid a pohodu do duše. Když mi je opravdu psychicky špatně, dokážu jeho hudbu poslouchat celý den a neomrzí se mi. Žádná jiná hudba se mi nevryla tak do srdce, jako právě jeho. Z každého tónu jeho skladeb je cítit obrovská energie a pokora, kterou do nich předává. Ze skladeb Felitsa a Santorini je cítit, jak velice miloval svou maminku a své rodné Řecko.


foto-EVA
Místopředsedkyně Yanniho fanclubu v ČR a správce facebooku:
Eva Tomášková
znamení:
Blíženci
zájmy:
knihy, hudba, zahradničení, ruční práce, cestopisy, cestování, filmy, posezení s přáteli.
co pro mě Yanniho hudba znamená:
Yanniho hudba zklidňuje mou mysl, dodává mi potřebnou energii, pomáhá mi při přemýšlení a dokáže vždy povzbudit a nabudit. Jeho hudba je plná energie, pokory a lásky k rodnému Řecku a tím vyniká nad ostatními.

Čestní členové

foto-Lubos
Překladatelka italských a anglických textů:
Aneta Cholevová
znamení:
Býk
zájmy:
co pro mě Yanniho hudba znamená:

foto-Lubos
Programátor, designer a tvůrce těchto stránek:
Lubomír Dvořák
znamení:
Štír
zájmy:
hudba je můj úděl (poslouchám různé - filmovou hudbu, melodický metal, relax, piano a orchestrální skladby). Hraji na některé hudební nástroje a komponuji. Vniknul jsem do fotografování a filmaření (výroba svého filmu na dvd), baví mě design, grafika, tvorba www, psaní tutoriálů, povídek a scénářů.
co pro mě Yanniho hudba znamená:
Yanniho hudba mi přinesla mnoho inspirace a nevšedních zážitků. Znám ho už od r.1994, kdy se mi do ruky dostalo cd Acropolis. Nejvíce se mě však dotknul velkolepý koncert Voices z Acapulca z r. 2009, kdy Yanni geniálně přepracoval aranžmá původních instrumentálních skladeb a nosné melodie nechal nazpívat úžasnými zpěváky a zpěvačkami. Naprosto famózní počin, který ho vynesl do hudebního nebe všech velikánů.

© 2014-2017 • Yanni International Affiliates Czech Republic • Kontakt: info@yannicz.cz